MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 12122385
nr 1212 2385
Kökspall
1950-tal. Höjd: ca 59cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:10:31
100 kr
200 kr
300 kr